Career

Career

We are currently looking for candidates to fill these positions …

Office Manažer

Hledáš práci, ve které můžeš získat praxi v různých oblastech fungování menší dynamické společnosti s celosvětovou působností? Potom je tento inzertá právě pro Tebe. Do našeho týmu ledáme kolegu/kolegyni, který(á) pomůže zajistit bezproblémový provoz a chod naší pražské kanceláře.

NA STAROSTI BUDEŠ MÍT PŘEDEVŠÍM:

  • Předávání, evidenci a správu IT vybavení zaměstnanců a technického vybavení kanceláře.
  •  Pořizování majetku.
  •  Jednání s úřady a vyřizování potřebných dokumentů.
  •  Evidenci firemních smluv.
  •  Péči o firemní automobily, včetně zajištění referenčních zkoušek pro zaměstnance.
  •  Pomoc se správou serveru, mailových schránek, programů, licencí apod.
  •  Doplňování kancelářských potřeb a materiálu.

JAKO KOORDINÁTOR SLUŽEBNÍCH CEST A INSTALACÍ V ZAHRANIČÍ BUDEŠ ZAJIŠŤOVAT:

  • Booking letenek a hotelů po různých zajímavých místech světa.
  •  Vyřizování víz a cestovních pojištění.
  •  Přípravu rozpočtů – stravného a jiných výdajů na cestu.
  •  Příprava podkladů ze služebních cest pro účetní oddělení.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME:

  • Spolehlivost, pečlivost a smysl pro pořádek.
  •  Systematičnost a logické myšlení.
  •  Komunikativnost a schopnost pracovat v týmu.
  •  S Wordem a Excelem nemáš problém.
  •  Středně pokročilá znalost anglického jazyka – občas je potřeba zavolat do hotelů, přerezervovat letenky, či komunikovat s našimi obchodníky v zahraničí.
  •  Jsi aktivní řidič (skupina B).
  •  Časovou flexibilitu.
  •  Máš odpovídající vzdělání, nicméně kolik škol a jaké jsi (ne)dokončil(a) není rozhodující.

CO MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Práci v menší dynamické společnosti s celosvětovou působností a se zajímavým produktem.
  •  Staneš se součástí bezva týmu, který je plný příjemných lidí nadšených pro design.
  •  Stravenky na společné obědy.
  •  Mobilní telefon.
  •  Notebook.

Jedná se o práci naplný úvazek. Nástup možný ihned.

Cítíš, že by Tě tato práce zajímala, máš co přinést Ty nám a my Tobě? Rádi se s Tebou uvidíme. Pošli Tvůj profesní životopis na anna.cabalkova@ss-gd.com a my se Ti ozveme.

V případě dotazů kontaktuj Annu Cabalkovou na mobilu +420 777 353 741.

Project Manager

Hledáme projektového manažera/ku se zkušenostmi ze soukromého sektoru pro kancelář v Novém Boru.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řízení přidělených projektů.
  • Plánování, koordinace a organizace veškerých prací na projektu.
  • Komunikace s obchodním týmem, kreativou, výrobou a dodavateli.
  • Odpovědnost za zajištění výstupů projektu v dané kvalitě, čase a nákladech.
  • Tvorba cenové kalkulace.

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ – pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.
  • Zkušenosti s vedením projektů velkou výhodou.
  • Vynikající organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost.
  • Zkušenosti s prací se sklem a kovem výhodou.
  • Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu.
  • Základní orientaci v technické dokumentaci, dobrou znalost MS Excel a dalších programů MS Office a Adobe, orientace v dwg výkresech.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, slovem i písmem (každodenní používání).

NABÍZÍME:

  • Práci na realizacích po celém světě s exkluzivním produktem.
  • Práci pro rozvíjející se společnost, která investuje do nových technologií.
  • Odpovídající zaškolení a podporu v prvních měsících.
  • Příjemný kolektiv.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.
  • Služební telefon, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění.
  • Možnost vycestování na teritorium do zahraničí.
  • Denní využívání angličtiny, možnost získat zkušenosti z mezinárodního prostředí.

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete požadované předpoklady, zašlete svůj životopis a krátký motivační dopis na e-mailovou adresu anna.cabalkova@ss-gd.com.

V případě dotazů kontaktujte Annu Cabálkovou na +420 777 353 741.

Konstruktér svítidel

Hledáme konstruktéra dekorativních svítidel do kanceláře v Praze nebo v Novém Boru.

  • Zpracování technických výkresů z designérského návrhu/vizualizace pro výrobu
  • Návrhy výrobních postupů, spolupráce s výrobou
  • Spolupráce na celém technickém řešení zakázky od výroby po instalaci

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost práce s konstrukčním softwarem (AutoCad, Inventor)
  • Zkušenosti s prací se sklem a kovem výhodou
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Invenci, odvahu zkoušet a vyvíjet nové produkty a postupy
  • Alespoň pasivní znalost AJ

NABÍZÍME:

    • Kreativní práci na realizacích po celém světě s exkluzivním produktem
    • Kompletní zaškolení
    • Příjemný kolektiv
    • Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned
    • Práci vhodnou pro absolventy
    • Práci na plný pracovní úvazek
    • Výkon práce v sídle společnosti v Praze nebo na pobočce v Novém Boru

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete požadované předpoklady, zašlete svůj životopis a krátký motivační dopis na e-mailovou adresu stepan.hora@ss-gd.com.

V případě dotazů kontaktujte Štěpána Horu na telefonu +420 731 600 108.

We are all excited about design as well as glass-making. We carry out large projects all over the world, yet the path to their successful completion is not easy. We are therefore all the more delighted when we can say “it was us who made this exquisite piece”. There will be nice people around you, work will be a plenty, and if it is well-done, you can expect great success to come. If you have lots of bright ideas and you are up for any challenge, we would be happy to talk to you. Let us know about yourself at info@ss-gd.com.