Career

Career

We are currently looking for candidates to fill these positions …

Marketing Manager

THIS IS AN EXCITING ROLE FOR AN EXPERIENCED MARKETING PROFESSIONAL!

YOUR ROLE:

  • Increase the brand visibility across offline channels
  • Collaborate with internal departments on messaging and promotions, including sales and product teams
  • Identify and implement new marketing technologies and trends

YOU ARE:

  • At least 3-5 years of proven experience in developing marketing strategies
  • Experience collaborating with external vendors, agencies, freelancers, and organizers
  • Design lover and feel almost like at home in the design community
  • Prefer to work independently in a small international team, with no corporate bureaucracy
  • Excellent English communication skills

WE OFFER:

  • Work in a smaller dynamic company with global reach and an interesting product
  • You become a part of a friendly team that is full of nice people enthusiastic for design
  • Lunch tickets
  • Mobile phone
  • Notebook
  • Full time work
  • Admission possible immediately

If you are interested in your offer, please send your CV with a photo to info@ss-gd.com

For more questions, please contact Jana Trávníčková +420 777 772 863.

Project Manager

Hledáme projektového manažera/ku se zkušenostmi ze soukromého sektoru pro kancelář v Novém Boru.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řízení přidělených projektů.
  • Plánování, koordinace a organizace veškerých prací na projektu.
  • Komunikace s obchodním týmem, kreativou, výrobou a dodavateli.
  • Odpovědnost za zajištění výstupů projektu v dané kvalitě, čase a nákladech.
  • Tvorba cenové kalkulace.

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ – pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.
  • Zkušenosti s vedením projektů velkou výhodou.
  • Vynikající organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost.
  • Zkušenosti s prací se sklem a kovem výhodou.
  • Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu.
  • Základní orientaci v technické dokumentaci, dobrou znalost MS Excel a dalších programů MS Office a Adobe, orientace v dwg výkresech.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, slovem i písmem (každodenní používání).

NABÍZÍME:

  • Práci na realizacích po celém světě s exkluzivním produktem.
  • Práci pro rozvíjející se společnost, která investuje do nových technologií.
  • Odpovídající zaškolení a podporu v prvních měsících.
  • Příjemný kolektiv.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.
  • Služební telefon, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění.
  • Možnost vycestování na teritorium do zahraničí.
  • Denní využívání angličtiny, možnost získat zkušenosti z mezinárodního prostředí.

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete požadované předpoklady, zašlete svůj životopis a krátký motivační dopis na e-mailovou adresu anna.cabalkova@ss-gd.com.

V případě dotazů kontaktujte Annu Cabalkovou na +420 777 353 741.

Konstruktér svítidel

Hledáme konstruktéra dekorativních svítidel do kanceláře v Praze nebo v Novém Boru.

  • Zpracování technických výkresů z designérského návrhu/vizualizace pro výrobu
  • Návrhy výrobních postupů, spolupráce s výrobou
  • Spolupráce na celém technickém řešení zakázky od výroby po instalaci

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost práce s konstrukčním softwarem (AutoCad, Inventor)
  • Zkušenosti s prací se sklem a kovem výhodou
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Invenci, odvahu zkoušet a vyvíjet nové produkty a postupy
  • Alespoň pasivní znalost AJ

NABÍZÍME:

  • Kreativní práci na realizacích po celém světě s exkluzivním produktem
  • Kompletní zaškolení
  • Příjemný kolektiv
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned
  • Práci vhodnou pro absolventy
  • Práci na plný pracovní úvazek
  • Výkon práce v sídle společnosti v Praze nebo na pobočce v Novém Boru

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete požadované předpoklady, zašlete svůj životopis a krátký motivační dopis na e-mailovou adresu stepan.hora@ss-gd.com.

V případě dotazů kontaktujte Štěpána Horu na telefonu +420 731 600 108.

We are all excited about design as well as glass-making. We carry out large projects all over the world, yet the path to their successful completion is not easy. We are therefore all the more delighted when we can say “it was us who made this exquisite piece”. There will be nice people around you, work will be a plenty, and if it is well-done, you can expect great success to come. If you have lots of bright ideas and you are up for any challenge, we would be happy to talk to you. Let us know about yourself at info@ss-gd.com.